Koosseis

TIIM

Paadova talus on igaühel täita omaenda väga oluline roll.
Tutvu meie meeskonnaga lähemalt:

eltd-team-image

PIPI

Paadova kitsekarja tegevjuht. Üks meie kahest kõige esimesest kitsest, kõbus ja lõbus pensionär, kes armastab üle kõige sügamist, on oma valitsemises aus ja õiglane ning haigutab igavuse korral äärmiselt demonstratiivselt.

eltd-team-image

MELLI

Teine meie kõige esimestest kitsedest, tõeline kaisuloom, kes igal võimalusel külje alla poeb. Melli on oma tegevustes äärmiselt korrektne ja hoolikas, karja finantsjuht, kellel ei jää märkamatuks ükski viljatera ega heinakõrs. Karja suurim maiasmokk!

eltd-team-image

SAARA

Karja fitness-guru, kelle akrobaatilised võimed üllatavad ja inspireerivad sageli nii meid kui kogu ülejäänud karja. Tema enesekindlus ja visadus on imetlusväärne ning pole midagi, millega ta hakkama ei saaks. Tõeline sportlasehing!

eltd-team-image

KARAMELL

Karja kommunikatsioonijuht, kes nii enda kui teiste vajadustest meile kohe ja häälekalt teada annab. Kuna ta oma tööd tõeliselt armastab ning suurema osa ajast kommenteerimisega tegeleb, on ta ühtlasi meie kõige aeglasem sööja…

eltd-team-image

TOFFI

Toffi on Karamelli tütar ja assistent, kes õpib parimatelt ning näitab juba praeguses noores eas suurt potentsiaali oma ema kõrval kommunikatsioonivaldkonnas tegelema hakata.

eltd-team-image

SHIRA

Shira on Melli tütar, tagasihoidlik raamatupidamispraktikant, kes oma noorele eale ja tagasihoidlikkusele vaatamata on äärmiselt iseseisev ja tragi. Armastab kõrgusi, mida peegeldab ka tema elu moto: per aspera ad astra!

eltd-team-image

KITŠ

Kitš on tõeline müügimees ja ärategija, kes on oma tahtmise saamiseks valmis kasvõi läbi seinte minema ja musta valgeks rääkima. Tema tahtmine on taevalik ja nii saagu!

eltd-team-image

TRIKSU

Kitsekarja isepäine teadus- ja arendusjuht, kellele meeldib omaette nokitseda ja rahus mõttetööga tegeleda. Kui keegi julgeb tema sisemist mõttetööd segada, on ta aga lõputult solvunud ning näitab seda välja tigeda põrnitsemise ja käskluste eiramisega.

eltd-team-image

PÄIKE

Päike on karja turundusjuht, kelle suurim edulugu on olnud osalemine Maale Elama liikumise turunduskampaanias.

eltd-team-image

BUBBLES

Tulevane reklaamiguru, turundusjuhi tütar ja tubli noor assistent, kes oma pilkupüüdva välimusega juba praegu noormehi ja ka inimesi hullutab. Bubbles on 50% anglonuubia tõugu.

eltd-team-image

TAKSI

Karja PR-kits, personalijuht ja suhtekorraldaja. Taksi on karja kõige inimsõbralikum loom, kes oma stoilise rahu, imeilusate suurte silmade ja koeralaadse sabaliputusega kedagi ükskõikseks ei jäta. Taksi on 50% anglonuubia tõugu.

eltd-team-image

TYRONE

Tyrone on karja sugusikk ehk jätkusuutliku arengu projektijuht. Tema lemmikaastaaeg on tööperiood sügis, sest siis saab ta pererahvaga koos seenel käia ja oma kaunite naiskolleegidega karja jätkusuutlikku arengut planeerida. Tyrone on 50% anglonuubia ja 50% tüüringi tõugu.

eltd-team-image

KALVER

Kalver on äärmiselt tubli kvaliteedijuht, kes kontrollib piinliku täpsusega üle kõik karjatatud karjamaad ega jäta ühtki väärtuslikku heinakõrt eemaldamata. Lisaks korraldab ta koos oma iganädalasi matku loodusesse ning harrastab vähesel määral ka takistussõitu.

eltd-team-image

MISO

Miso on kahjuritõrje osakonna pealik, kes oma töökohustustesse äärmise tõsidusega suhtub. Vabal ajal meeldib talle inimeste õlgadel ronida, seenel käia ja oma abilise Schmittyga kõiksugu veidrusi ette võtta.

eltd-team-image

SCHMITTY

Schmitty on Miso abiline ja parim sõber. Ta on tõeline kass, kes üle kõige armastab heinasõimes magamist (muidugi koos Misoga), kuid on siiski alati oma ülesannete kõrgusel. Tõeline džentelmen, kes lubab oma proua alati esimesena krõbinakausi juurde.

eltd-team-image

SKALLI

Paadova talu turvaülem, kel ei jää märkamatuks ükski krips ega kraps. Turvalisuse nimel ajab ta ööseks koju nii kitsed kui kanad ning astub kartmatult vastu kõikidele võimalikele ohtudele. Hea vormi hoidmiseks tegeleb ta aktiivselt jooksmise, hüppamise ja hammaste teritamisega.

eltd-team-image

MARIS

Tootmis- ja müügijuht, kelle vastutusala hõlmab nii kitsede lüpsmist, karamelli valmistamist kui valmistoodangu müüki. Just Marise suur magusaisu on cajeta tootmise algusloo taga. Vabal ajal osaleb ta kultuurirühmituse Auspaus toimetamistes ning naudib pikki matku metsas koos oma hea sõbra Kalveriga.

eltd-team-image

IISAK

Kinnisvarahaldur, kelle ülesannete hulka kuulub taluelanikele meeldivate elamistingimuste tagamine, kinnisvarahaldus ja remont ning ehitusprojektide juhtimine. Tõeline meister, ilma kelleta oleks elu Paadova talus suisa võimatu. Vabal ajal mängib Iisak pilli Nedsaja Küla Bändis ja sooloprojektis Epifolium ning avastab ümbritseva looduse ilu ja elu.

WE LOVE WHAT WE DO.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus.